درباره ما

چی گل میکاپ  یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه های اینترنتی کشور، با گستره‌ای از کالاهای متنوع در زمینه های مختلف، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «مشتری مداری» و «ارائه محصولات با کیفیت» سه اصل اولیه است که چی گل میکاپ از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش انواع کالا، به دایره‌ی فعالیت خود  می افزاید. گستره‌ای به وسعت زیبایی و سلامت (عطر، لوازم آرایشی، تجهیزات آرایشی، لوازم شخصی برقی، مراقبت پوست و مو).

• یادتون باشه برای پرداخت از طریق کارت بانکی شما می بایست 4 پارامتر را در اختیار داشته باشید. شماره 16 رقمی کارت، رمز خرید اینترنتی، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت. وتمامی پرداخت ها از طریق درگاه امن بانکی انجام میشود و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.ویژگی های خرید از چی گل میکاپ

بهرمندی از سود مناسب از خرید با گرفتن تخفیف های واقعی

مطمئن بودن از کیفیت مناسب کالا 

بسته بندی مطمئن و مقاوم 


از هم اکنون می توانید در سایت چی گل میکاپ برای دوستان و عزیزانتان به صورت هدیه خرید کنید 

چی گل میکاپ با اصناف مختلف مانند پوشاک، لوازم آرایش، عینک و ساعت، کیف و کفش، عطر و ادکلن، لوازم دیجیتال و فروشندگان مختلف کالا ارتباط برقرار می کند و در همه زمینه ها پیشنهاد های خوبی را برای شما طراحی و ارائه می کند. هدف ما اعطاء بیشترین تخفیف ممکن برای شما کاربران گرامیست.